Надійність гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Потрібно купити заготовку для вишиванки? Тоді вам до нас!

Вишитий одяг завжди прийдеться до будь-якого свята. Особливо, якщо взяти до уваги те, що нещодавно в Україні у травні почали відзначати свято вишиванки. Вишита сукня, чоловіча або жіноча, дитяча сорочка або безрукавка буде актуальна не тільки на роботі в офісі, але і в будь-якій державній установі.

Вишитий одяг — гарний подарунок до будь-якого свята. А особливо — якщо купити заготовку для вишиванки і вишити її самому. Звісно, для цього потрібні деякі навички і вміння. Але, доклавши зусиль, їх можна легко здобути і із заготовки вишиванки зробити справжній витвір мистецтва.

Купити заготовку для вишиванки: можливість створити виріб власними руками

Та це буде неважко зробити, якщо вибрати хорошу заготовку для вишиванку. Це може бути жіноча або чоловіча, дитяча сорока, пояс або інша річ в наборі з якою йде схема з різними візерунками: рослинним орнаментом або геометричним. Ви можете вибрати заготовку, на якій більший або менший орнамент, який відповідає тому чи іншому регіону України. Дізнайтесь на сайті http://etnobarvy.com.ua/.

Чи потрібна заготовка вишиванки?

Давайте спробуємо відповісти на це запитання разом! Якщо створювати вишиту сорочку або плаття самому, то потрібно виконати чимало непростих завдань. Яких саме? Ну, не будемо починати з того, що вирощувати коноплі і ткати з них полотно. Але все ж таки вам доведеться знайти в крамниці і придбати тканину, яка підійде для вашого виробу. Потім потрібно звернутися до послуг швачки, якщо ви самотужки не зможете пошити потрібну вам сорочку або сукню.

Українських орнаментів — надзвичайно багато. І тому одним із непростих для вас кроків буде — обрати візерунок, який вам найбільше до вподоби. Але і це не все. Далі потрібно розробити систему повтору цього орнаменту на рукавах, передній частині сорочки, комірцях. Вам потрібно буде вирішити, чи матиме ваш виріб пояс і який візерунок буде на ньому. Скажемо, що розробити орнамент — це найскладніший етап, який під силу далеко не кожному.

Тому купити заготовку для вишиванки — це набагато простіше. До того ж, це обійдеться вам дешевше. Ви зможете відразу побачити, яку форму матиме ваш виріб і який візерунок буде на ньому. Єдине, що вам залишиться — це вишити готову заготовку бісером або нитками і носити її з радістю або подарувати комусь на щастя.

Чому зробити покупку краще у нас

Отож, якщо ви вирішили купити заготовку для вишиванки, то це можна зробити на сайті ЕтноБарви. Ассортимент такого товару тут набагато ширший, аніж у будь-якому іншому інтернет-магазині або спеціалізованій стаціонарній крамниці. Не треба боятися робити замовлення на нашому сайті, просто замовляйте чоловічу вишиванку бісером. Ми гарантуємо:

 • високу якість всіх тканин;
 • низькі та завжди актуальні ціни (невисока ціна на наш товар обумовлена тим, що ми не переплачуємо за аренду великих торгових приміщень та зарплати продавців. Тому невисока ціна зовсім не означає низьку якість товару);
 • доставляємо товар по всій території нашої держави завжди вчасно та швидко (доставка може зайняти всього один або два робочих дні, тому довго чекати своє замовлення вам не доведеться);
 • ми пропонуємо консультування своїм клієнтам, тому, якщо у вас виникли якісь питання під час вибору вишиванки заготовки, ви можете звернутися до наших працівників, які швидко допоможуть вам зробити якнайкращий вибір, що порадує не тільки вас, а і того, кому ви подаруєте цю вишиванку;
 • заготовку вишиванки можна вишити нитками або бісером — обрати, яким способом ви хочете виконати свою роботу, ви можете самі. А обрати бісер і нитки теж можна на сайті ЕтноБарви! Крім того, вам можуть надати допомогу у виборі як бісеру, так і ниток для сорочки, поясу чи будь-якої іншої речі, яку ви вирішили придбати, щоб вишити. Для цього теж треба звернутися до нашого менеджера.

Наш асортимент заготовок вишиванок

Ми пропонуємо велику кількість різних заготовок. Серед нашого асортименту ви знайдете:

 • жіночі сорочки;
 • жіночі безрукавки;
 • чоловічі вишиванки бісером;
 • плаття вишиванки бісером (кольорові, з довгим рукавом та коротким)
 • водорозчинний флізелін: дитячі та ділові сорочки, інші набори водорозчинного флізеліну;
 • схеми на водорозчинному флізеліні;
 • пояси для жіночих сорочок та суконь;
 • рушники для Великодня.

Вишиванки заготовки можна вишивати бісером та нитками

У кожній категорії є свій фільтр, що допомогає відфільтровувати товари за різними категоріями. Це допоможе вам швидше знайти вишиванку заготовки, яка вам найбільше підходить і відповідає вашим побажанням.

Про деталі заготовок вишиванок

Перед тим, як купити заготовку для вишиванки, ви можете більш детально ознайомитися з товаром, що вас цікавить. Зробити це дуже просто. Для цього треба натиснути на кнопку “Детальніше” біля вишиванки заготовки, що вас зацікавила. Зображення виробу відкриється перед вами відразу у більшому розмірі. Також ви зможете розгорнути його на повний екран, щоб ближче роздивитися окремі деталі візерунку.

На сайті ЕтноБарви можна купити заготовку для вишиванки, які виконані у двох кольорах, наприклад, чорному і червоному, або різнобарвні, або монохромні, тобто чорно-білі.

Поряд із картинкою ви одразу побачите ціну вишиванки. Також ви маєте змогу обрати тканину та схеми на водорозчинному флізеліні, з якої хочете, щоб була виготовлена ваша заготовка. Це може бути:

 • габардин;
 • домоткане полотно.

Звернемо вашу увагу на те, що виріб із домотканого полотна коштуватиме трохи дорожче. Це пов’язано із затратами на виготовлення. Та сорочку з домотканого полотна ви носитимете набагато довше і виглядатиме вона більш старовинною та вишуканою. Домоткане полотно складається з 50 відсотків бавовни і 50 відсотків поліестру.

Також серед детальної інформації ви зможете побачити: це заготовка для вишивки бісером або нитками. У нас багато моделей виробів, орнамент яких можна виконати як бісером, так і нитками. Обирати, звісно, вам. Також можлива змішана форма виконання візерунку.

Заготовка вишиванки користується популярністю на габардині та домотканому полотні

Серед докладної інформації вказано і розмір орнаменту на спинці та передній частині, а також на рукавах. Це допоможе вам оцінити “фронт робіт” і обрати вишиванки заготовку з більшою або меншою площею вишивки.

В комплекті, що ви замовляєте, окрім самої заготовки, є інструкція з виконання роботи, де вказано, які номери бісеру краще обрати (якщо ви бажаєте вишити орнамент бісером), або які нитки ДМС більше підійдуть для вишивання.

Зачекайте...