Заготовки для вишивки бісером плаття

Якою б примхливою не була сучасна мода, плаття завжди залишатиметься незмінним атрибутом жіночого гардеробу. Так було 20 і 30 років тому. Так буде і в майбутньому. А нині все більшої популярності набирає вишивка плаття бісером. Жінка в такій сукні завжди буде в центрі уваги. Якщо ви чоловік і шукаєте подарунок для своєї коханої, то це буде дуже хорошим варіантом. Ну, я якщо у вас є можливість і бажання вишити сукню самостійно для себе чи когось із близьких, тоді варто подумати про те, щоб купити заготовки для вишивки бісером плаття.

Вишивка бісером плаття: модно та актуально

Мабуть, усі погоджуються з думкою, що жінка, дівчина виглядає в сукні більш жіночно, ніжно та красиво. Сукня ніби надає їй більше краси, витонченості та загадковості. Звісно, ніхто не відміняв брючні костюми, зручні джинси та шорти, але сукня завжди залишиться сукнею. Це та річ, без якої не обійдеться гардероб представниці прекрасної статі. Більше того, у кожної жінки тих суконь не одна і не дві, а десяток, а то й кілька десятків. Але мало хто може похвалитися, що має в своєму гардеробі вишивку бісером плаття.

Такі сукні часто можна побачити на дружинах відомих людей України. Та і перша леді нашої країни має не одне вишите плаття. То чому б і вам не порадувати себе такою обновкою? У ній ви точно відчуватимете себе не лише красиво та жіночно, а іще й підкреслите любов до своєї Батьківщини, а також можете показати розуміння орнаментів української вишивки, якщо оберете плаття з візерунком, характерним саме для вашого регіону.

Та обирати сукню з вишивкою за орнаментом регіону — зовсім необов’язково. Головне, щоб вона подобалася вам або тому, кому ви її хочете подарувати. Тож робіть подарунки з любов’ю та від усієї душі.

Заготовки для вишивки бісером плаття допоможуть створити вишуканий та елегантний образ

Та це й не дивно, тому що вишивка бісером плаття — це справа досить тонка, вона до снаги не кожному. А вартість готової вишитої сукні не лише з орнаментом із бісеру, а і з ниток, інколи може коштувати надзвичайно багато. Дешевше буде, якщо придбати заготовку для вишивки бісером плаття.

Це можна зробити на сайті ЕтноБарви. Його легко знайти за електронною адресою etnobarvy.com.ua. Обравши розділ “Жіночі сукні”, ви зможете легко обрати будь-яку заготовку для вишивки плаття бісером.

Як обрати вишиті плаття бісером заготовки на нашому сайті?

Зробити це доволі просто. Перейшовши за інтернет-адресою http://etnobarvy.com.ua/jinochi-sukni/, у лівому куті екрану ви побачите список із наявними у нас товарами. Там є розділ “Жіночі сукні”. Якщо ви хочете купити заготовку для вишиванки, тоді вам потрібно обрати саме цей розділ. Натиснувши на нього, ви помітите, що в ньому є ще 3 підкатегорії:

  • плаття кольорові на короткий рукав;
  • плаття на короткий рукав;
  • плаття на довгий рукав.

Як бачите, ви зможете підібрати у нас заготовку для вишивки плаття бісером на будь-який смак: воно може бути різного кольору — біле або, наприклад, червоне; з довгим рукавом або з коротким.

Сукня з коротким рукавом більш підійде для виходу в світ у ній влітку, коли на вулиці тепло. Ну, а з довгим — це гарний варіант для вчителя на перший або останній дзвоник, жінки, що працює в будь-якій державній організації, юриста, приватного підприємця і так діла.

Та це зовсім не означає, що вишиті плаття бісером заготовки потрібно купувати лише тоді, коли сукня потрібна для роботи. В такому вбранні не соромно піти в ресторан або театру чи просто прогулятися містом. Ну, а якщо ви прийдете на побачення у вишитій сукні, тоді справити гарне перше враження вам точно вдасться! То що, ви вже переконалися в тому, що вишивка плаття бісером — це насправді дуже красиво і така сукня має неодмінно бути в гардеробі сучасної жінки або дівчини.

Кольорові плаття вишиті бісером на короткий рукав

У цьому розділі сайт пропонує заготовки для вишивки бісером плаття червоного кольору. Така яскрава сукня не залишиться поза увагою. А якщо вона буде розшита орнаментом із бісеру, то кращого від такого вбрання — годі й шукати.

Ви можете обрати заготовку, де орнамент виконаний в одному кольорі, наприклад, чорному. Також в нашому асортименті є червоні сукні з коротким рукавом, візерунки на яких різнобарвні — жовті, сині, блакитні, жовті.

Вишивка бісером плаття: красиво та жіночно

Тканина, з якої виготовлена сукня — це габардин. Вона добре переться та довго не втрачатиме свого кольору. Натиснувши на кнопку “Детальніше”, що є біля кожної заготовки, ви дізнаєтеся ціну та розмір заготовки. Зазвичай він становить 75 см на 120 см на перед і спинку.

Звернемо вашу увагу на те, що сукні є з різними візерунками — більшими і меншими. Тому, якщо у вас є бажання швидше закінчити роботу і отримати результат, можна обрати сукню з меншим візерунком, якщо ж навпаки, тоді з більшим.

Сукні вишиті бісером на натуральній тканині

У цьому розділі представлені заготовки для вишивки бісером плаття, які пригодяться вам у теплу пору року. Тут сукні білого кольору (кольору звичайного полотна). Серед пропонованих орнаментів є як геометричні, так і рослинні — з маками, соняшниками, волошками та іншими квітами.

Заготовку можна обрати з двох видів тканин: з габардину або домотканого полотна. Виріб із домотканого полотна може коштувати трохи дорожче. Також ви знайдете чоловічі вишиванки бісером.

Розмір заготовки становить приблизно 75 сантиметрів на 120 сантиметрів. Але в кожної сукні можуть бути свої параметри. Тож звертаємо вашу увагу на це.

Плаття вишиті бісером на довгий рукав

Сайт ЕтноБарви пропонує своїм клієнтам широкий вибір вишивок бісером плаття з довгим рукавом. Таку сукню можна вдягати практично протягом усього року.

Для зручності вибору на екран одночасно може виводитись по 15, 30 або 100 заготовок. Тож вибрати вам і справді є з чого. Є сукні і з геометричним орнаментом, і з рослинним. Серед рослинних візерунків переважають маки, троянди, волошки, соняшники, зелені листочки, а вам допоможуть схеми вишивки хрестиком. Орнамент розташований переважно біля комірця, внизу сукні і на рукавах.

Заготовки для вишивки плаття бісером можна вишивати нитками або бісером

​Сукня може бути виготовлена із різної тканини: з габардину або домотканого полотна. Як і у попередніх варіантах, сукня із домотканого полотна коштуватиме трохи дорожче.

Пропоновані заготовки можна вишивати нитками або бісером. Яким ви захочете зробити візерунок на своєму виробі, вибір залишиться за вами. Ну, а з вибором номерів ниток або бісеру вам допоможуть наші працівники. Тому, якщо у вас є якісь питання, ви можете сміливо звертатится до наших менеджерів, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.

Зачекайте...