Надійність гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Схеми на водорозчинному флізеліні

Сайт ЕтноБарви пропонує схеми на водорозчинному флізеліні. Флізелін допоможе освоїти основи вишивання візерунку тим, хто тільки почав знайомитися з таким видом рукоділля як вишивка нитками або бісером. На інтернет-ресурсі сайту http://etnobarvy.com.ua/ ви зможете обрати найбільш підходящий для себе варіант водорозчинного флізеліну для вишивки.

Для чого потрібен флізелін під вишивку?

Щоб вишити сукню, жіночу або чоловічу сорочку, потрібна неабияка майстерність та вміння користуватися голкою й ниткою, читати схеми для вишивання. При користуванні паперовою схемою вам постійно потрібно звіряти кількість хрестиків чи бісеринок того або іншого кольору. На перший погляд, це здається доволі просто, але це не так. Буде набагато простіше, якщо малюнок нанести безпосередньо на тканину.

У такому випадку ви можете скористатися водорозчинним флізеліном з малюнком.

Схеми на водорозчинному флізеліні значно полегшують процес вишивання

Флізелін потрібно приметати чи приклеїти до тканини. Після цього можна вишивати. Використовуючи схеми на флізеліні, можна вишивати як нитками, так і бісером. Такий спосіб вишивки набагато легший, ніж за паперовою схемою, тому що малюнок нанесений на флізелін, отож звіряти кількість клітинок не потрібно.

Є один секрет із використанням схеми на водорозчинному флізеліні: щоб усі рядки були рівні, на схемі крапкою позначено місце, де треба проколювати голкою. Якщо схема вишивки хрестиком кольорова, то крапка стоятиме у куточку клітинки.

Коли ви завершите процес вишивки, виперіть свій виріб. Що буде далі зі схемою на водорозчинному флізеліні, назва говорить сама за себе. Він просто розчиниться у воді, і від нього не залишиться й сліду. Все, що буде після прання на тканині, це візерунок, який ви вишивали!

Будьте уважні, коли використовуєте флізелін під вишивку

Як уже говорилося вище, флізелін — чутливий до вологи. Тому якщо ви використовуєте водорозчинний флізелін для вишивки, слідкуйте, щоб ваші руки не були мокрими. Навіть від трохи вологих спітнілих рук флізелін може розчинитися ще до того, як ви завершите орнамент.

Ну і, звичайно ж, після того, як ви завершили вишивати схему на флізеліні, перед пранням обов’язково витягніть усі нитки, якими приметували схему до тканини.

Водорозчинний флізелін для вишивки дає можливість створити прекрасну річ без великих зусиль

Як бачимо, використовувати флізелінові схеми — дуже просто. З їх допомогою можна створити прекрасний візерунок на одязі, навіть не маючи великих умінь чи навичок у вишиванні або обрати заготовку вишивки бісером.

Які флізелінові схеми є на сайті ЕтноБарви?

  • комплекти флізезіну для вишивки дитячої сорочки;
  • комплект флізеліну для ділової жіночої сорочки;
  • водорозчинний флізелін ЕтноБарви.

В розділі “Комплекти флізеліну для вишивки дитячої сорочки” ви знайдете чимало варіантів візерунків, якими можна прикрасити сорочки для дитини. На сайті чимало красивих візерунків, що неодмінно прийдуться до смаку вашій дитині. Візеруночок розміщується переважно у верхній частині сорочки та на рукавах.

Натиснувши на кнопку “Детальніше”, ви побачите ціну виробу, величину візерунку (зазвичай він становить 20 сантиметрів на 30 сантиметрів). Також на сайті вказано, які треба правильно використовувати флізелінову схему.

У розділі “Комплект флізеліну на ділову сорочку” ви знайдете чимало цікавих блузок із орнаментом, який буде доречним на ділових зустрічах, на роботі. Орнамент на таких блузах розміщується по-різному: може бути не лише вздовж ґудзиків, на рукавах, а і на спинці.

Схеми на флізеліні значно практичніші і простіші у використанні, ніж паперові

У розділі “Водорозчинний флізелін ЕтноБарви” є чимало фрагментів водорозчинного флізеліну, якими можна прикрасити будь-які речі. Там є рослинні, святкові (Великодні, новорічні, Різдвяні) та дитячі орнаменти. Тому прикрасити цими візерунками флізелін під вишивку ви зможете не лише свою сукню або сорочку, а і якусь дитячу річ або рушник до свята. або зробіть подарунок для коханого, подарувавши йому чоловічу вишиванку бісером.

Зачекайте...